Snadná a zároveň šťavnatá smažící kachní spodní nohy, kterou musíte vytvořit ještě dnes!

Kolem vytváření kachny je jedna věc, která je opravdu velmi pokročilá. Tento pokrm je ve skutečnosti snadný na přípravu a je mým oblíbeným na denní večer nebo dokonce jakýkoli typ jedinečné události. Můj individuální tah na fantastickou večeři!

Spolu s několika základními komponenty a velmi malou příležitostí k přípravě máte skutečně chutné jídlo za méně než třicet minut. Pomocí fritézy, sodíku a pepře a kachních stehen si můžete snadno zlomit prsty a rychle si dát skutečně jedinečnou večeři!

VZDUCHOVÁ FRITÉRKA KACHNÍ NOHY

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Velmi jednoduché! Nebeská fritéza vám poskytne veškerou pomoc. Vše, co musíte provést, je skutečně zahrnout kachní spodní nohy a sbírat časovač!

Pouze 3 komponenty! Tato miska má ve skutečnosti 3 komponenty, které vytvářejí vítr směrem k vzájemnému házení.

Výjimečná chuť! Kachna má vlastně bohatou a chutnou chuť stejně jako načervenalé maso.

🥘 Potřebné materiály

Vše, co potřebujete, je ve skutečnosti pár kachních dolních nohou a také trochu pepře a sodíku. Zatímco náš tým preferuje použití košer sodíku a drceného tmavého pepře, můžete snadno použít cokoliv, co nosíte v dlani.

2 Kachní spodní nohy – Umyjte si kachní spodní nohy a všechny je důkladně otřete do sucha.
Kosher Sodium – Toto je ve skutečnosti volitelné, ale zdůrazňuje neuvěřitelnou chuť kachny a také pomáhá k vlhkosti extraktu.
Broken Dark Pepper – Tak hodně nebo dokonce tak nízko, jako vy.

📖 VARIACE

Kachní stehýnka se strukturou i preferencí podobají načervenalému masu, takže koření je vlastně volitelné. Jako velmi načervenalé maso, určitě existuje skutečně výběr přírodního konopí a také koření, která můžete snadno zahrnout a která jistě zvýrazní jejich chuť.

Tulsi a máta – Tato přírodní bylina zahrnuje čistou chuť ke kachně.

Mandarin 5 Flavour – Toto je ve skutečnosti preferované koření pro kachnu a zahrnuje hloubku příjemné chuti.

Česnekový prášek – Z mého pohledu můžete snadno nikdy nemít nadbytek česneku, stejně jako si vybere cokoliv! Nastavte to spolu s citronovou kůrou směrem k citrusům, další chuti, která ke kachně patří!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Pro toto jídlo budete potřebovat svou užitečnou dandy sky fritézu, stejně jako špičatou čepel, stejně jako to je ono. To nezíská žádný typ jednodušší!

1.Příprava

Začněte zapnutím vaší nebeské fritézy a předehřátím na 300 °F (150 °C). Poté si omyjte 2 kachní spodní nohy v úžasném posypu a všechny je poplácejte a úplně vysušte spolu s ručníkem. Použijte špičatou čepel k propíchnutí vrstvy kůže pod úhlem (nepropichujte však maso – *viz podrobnosti).

2. Období

Období vaše kachní spodní nohy volně spolu s košer sodíku, stejně jako zlomený tmavý pepř podle preference. Umístěte kachní spodní nohy přímo do nebeské fritézy spolu s trochou prostoru mezi nimi, takže se připravují jednotně.

3.Smažte

Připravte se na 10-12 minut, poté zvyšte úroveň teploty na 400 °F (205 °C) na dalších 5-8 minut, aby byla vrstva pokožky křupavá.

4.Zbytek

Odstraňte všechny, které přicházejí z nebeské fritézy, a také je umožněte, aby zůstaly 5 minut před nabídkou.

Pokud si přejete mnohem pokročilejší diskusi, ozdobte snítkou čistého přírodního konopí, jako je tulsi a máta nebo dokonce rozmarýn.

🥡 SKLADOVÁNÍ A OPAKOVÁNÍ

Zbývající kachna může být uzavřena vzduchotěsným oddělením a chlazena až 5krát.

Kachní dolní končetiny mohou být ledové až 3 měsíce. Všechny je zakryjte zprávou o lednici s mrazákem nebo dokonce fólií a umístěte je do vzduchotěsné přihrádky nebo dokonce do sáčku s mrazničkou.

Před opětovným ohřevem rozmrazte přes noc v lednici.