ČOKOLÁDOVÝ FUDGE DORT S FUDGE POLEVOU

Tento zcela bohatý čokoládový dort Fudge Cake spolu s Fudge Frosting je ve skutečnosti tak úžasně lahodným dortem jakéhokoli typu, který lze snadno vydělat a navíc je pokrytý podobně neuvěřitelnou polevou. Je to skutečně lahodné potěšení pro milovníky čokolády, které by mohlo získat i příznivce vanilky!

Je to váš oblíbený fudge, jako je extrémně chutný lahodný čokoládový fudge dort, který zajistí, že se stane vaší zbrusu novou pochoutkou! Ve skutečnosti je to opravdu snadno vyrobitelný dort spolu s hustou polevou, která má být vlastně „třešničkou na dortu“!
Také pro ty lidi (já jsem se skládal z ), kteří neurčují spolu s tím, že jsou skutečně závislí na lahodné čokoládě, tento jednoduchý lahodný čokoládový dort na úrovni fudge si vás jistě získá!

Pokud jde o dorty, náš domov je skutečně velmi rozpolcený. A ještě mnohem horší je, že jsem v přesile kvůli závislým na lahodné čokoládě. Nicméně, když se ve skutečnosti vaří tento lahodně chlupatý koláč v kamnech, jsem vlastně stejně spokojený jako zbytek domova.

Dort je ve skutečnosti spíše fudge brownie-jako ve struktuře, stejně jako preference, ale trochu hodně hodně extra dort-y ve srovnání s jakýmkoliv typem brownie. Jakýkoli typ metody, kterou to vysvětlíte, je prostě a-m-a-z-i-n-g!!

Ve skutečnosti je to doma i domácnost preferovaný dort, stejně jako zaslouženě označovaný jako můj nejlepší lahodný čokoládový dort!

Pro naši dentální výplň z fudge dortů, stejně jako pro to, abychom vše úplně odvedli, náš tým využívá velmi jednoduchou fudge polevu. Správná technika k tomu je ve skutečnosti k zajištění toho, že budete fungovat rychle spolu s polevou!

 

ČOKOLÁDOVÝ FUDGE DORT S FUDGE POLEVOU

Komponenty

Lahodný čokoládový Fudge dort

2 hrnky univerzální mouky
3 hrnky cukru
2 lžíce kukuřičného škrobu
¾ hrnku tmavého kakaa
2 lžičky prášku na vaření
1 lžička hydrogenuhličitanu sodného
1 lžička sodíku
4 velká vejce (prostorová teplota)
¾ hrnku kokosového oleje
1 lžíce vanilkové esence
1 ¼ hrnku posypeme

 

Fudge Poleva

12 uncí lahodných čokoládových bramborových lupínků (náš tým vybírá tmavé lahodné čokoládové lupínky)
3 lžíce másla
12 uncí slazeného kondenzovaného mléka (1 12 uncí plechovky)
1 lžíce kukuřičného sirupu Karo illumination

 

Pokyny

Lahodný čokoládový Fudge dort
Předehřejte sporák na 350 stupňů F (175 stupňů C) po tomto oleji a pomoučněte své pánve na smažení (nebo dokonce nastříkejte spolu s jednoduchým vařením). Použijte buď 2 9″ kolečka, 2 8″ x 2″ hlubší kolečka, nebo dokonce 9 x 13 varnou pánev.
Do velké mixovací nádoby vložte zcela suché složky: všestrannou mouku, cukr, kukuřičný škrob, kakaový prášek, prášek na vaření, sodík na vaření a nealkoholický nápoj. Zcela vysušené složky smíchejte mezi sebou, dokud nebude každý kakaový prášek skutečně rovnoměrně rozptýlen v moučné směsi.
Přidejte vejce, kokosový olej, vanilkovou esenci a posypte, poté promíchejte, aby se spojily. Míchejte, dokud nebude každá mouka skutečně integrovaná a těsto bude skutečně měkké. Těsto přesuňte přímo do připravených dortových formiček a rovnoměrně je rozdělte mezi každé zaoblené.
Pečte svých 9 v kolech koláče nebo dokonce koláč 9 x 11 při 350 úrovních F (175 úrovní C) po dobu 30-32 minut, stejně jako svých 8 v hlubších dortových pánvích po dobu 35-38 minut. Vaše koláče jsou ve skutečnosti provedeny, když jsou vrcholy skutečně odolné vůči stylu, stejně jako umístění zubů se zdá být čisté.
Odstraňte své pánve na smažení koláčů ze sporáku a nechte koláče 15–20 minut dojíždět k úžasnému, než se přesunete k polici, která ochlazuje kabel směrem k naprosto úžasnému.

 

Fudge Poleva

Do nádoby na mixování nástrojů přidejte svých 12 uncí lahodných čokoládových bramborových lupínků. Ohřejte v mikrovlnné troubě po 30 2 krocích až do úplného rozmrazení. Vmíchejte máslo (nakrájené na máslové kostky o velikosti polévkové lžíce) až do rozmrazení, poté přidejte plechovku slazeného kondenzovaného mléka. Integrujte přímo do rozmražené lahodné čokolády do změknutí.

 

Stavba dortu úrovně

Když jsou kola vašeho dortu skutečně ochlazena, vyrovnejte úrovně odříznutím jakéhokoli typu otočné části na přední části dortu. Umístění do dortu zaokrouhleného směrem k funkci nebo dokonce na jakýkoli typ talíře, na kterém budete dort skutečně nabízet.
Rozložte polevu mezi úrovněmi na úroveň, která rozhodně není tak silná (kolem ¼ palce) a poté zahrňte následující úroveň. Přehrajte si na úroveň zubní náplně, nebo dokonce začněte směrem k mrazu celého dortu tím, že se zabýváte vedením dortu, stejně jako fungováním směrem k rozprostření polevy nahoru, dokud se celý dort skutečně nevyřeší.